FDY-V

FDY-V

Kategorija: Stogo langai
Gamintojas: Fakro

Medinis langas su orlaide, pakelta atidarymo ašimi ir papildomu langu apačioje FDY-V U3 Duet ProSkay

 

 

 1. Vienoje staktoje montuojamos dvi varčios. Viršutinis apverčiamas langas, kuriame yra pakelta atidarymo ašis todėl net aukšto ūgio žmogus gali laisvai prieiti prie lango krašto. Apatinė lango varčia tai papildomas patalpos apšvietimas, joje sumontuoto stiklo paketo L3 vidinis stiklas yra saugus – selektyvinis ir laminuotas.
 2. Montuojant langą FDY-V nereikia jungti dviejų langų į vertikalę grupę, todėl gaunamas didesnis įstiklintas plotas.
 3. Rankena esanti lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.
 4. Languose FDY-V U3 montuojama automatizuota orlaidė V40P. Nepriklausomai nuo oro sąlygų visada patenka optimalus oro kiekis. Automatizuota orlaidė namuose palaiko optimalų mikroklimatą ir sumažina šildymo sąnaudas.
 5. Langą galima apsukti 160° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą.
 6. Langas turi padidintą atsparumą įsilaužimui.
 7. Langas gali būti montuojamas stoge su 25° - 65° nuolydžio kampu, Naudojant ((montavimo tarpines ESV)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) – lygiai stogo dangai, ((montavimo tarpines EZV-A)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) banguotai stogo dangai.
 8. Papildomai gali būti sumontuoti elektros įtaisai.
 9. Didelis įvairių priedų pasirinkimas.
 10. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume, lakuota du kartus, akriliniu laku.
 11. Apatinė lango varčia gaminama su saugaus stiklo paketo L3– išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas su savaime nusivalančiu padengimu Activ, viduje selektyvinis stiklas. Stiklai sujungti „šiltu“ TGI rėmeliu, paketas užpildytas inertinėmis dujomis.
 12. Viršutinis apverčiamas langas gaminamas su energija taupančiais stiklo paketais U3– išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas, viduje selektyvinis stiklas. Stiklai sujungti „šiltu“ TGI rėmeliu, paketas užpildytas inertinėmis dujomis.
 13. Lango savybės :               FDY-V U3

Lango koeficientas  U:     1,4W/m²K

Stiklo koeficientas   U:     1,0W/m²K

Orlaidė:                              V40P

Orlaidės efektyvumas:     iki 52m³/h

 

 
Galimi išmatavimai (cm)  :