FPP-V

FPP-V

Kategorija: Stogo langai
Gamintojas: Fakro

Medinis langas su orlaide FPP-V U3 preSelect.

Medinis langas, dažytas poliuretano dažais su orlaide FPU-V U3 preSelect.

 

 

 1. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą.Pakėlimo būdas – tai galimybė laikyti atidarytą langą norimoje padėtyje nuo 0° iki 35° intervalu. Tai leidžia lengvai ir patogiai prieiti prie lango krašto, žiūrėti pro langą, padidina eksploatuojamą patalpos erdvę. Apvertimo būdas – langą galima apsukti 180° apie ašį, esančią ties lango viduriu. Naujoviška apkaustų sistema užtikrina visišką varčios stbilumą esant bet kuriai atidarymo padėčiai. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio preSelect, esančio staktos šone, pagalba. Jungiklis yra lengvai pasiekiamas atidarius langą.
 2. Rankena esanti lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.
 3. Languose  montuojama automatizuota orlaidė V40P. Nepriklausomai nuo oro sąlygų visada patenka optimalus oro kiekis. Automatizuota orlaidė namuose palaiko optimalų mikroklimatą ir sumažina šildymo sąnaudas.
 4. Langą galima apsukti 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą, sumontuoti išorinę markizę.
 5. Langas turi padidintą atsparumą įsilaužimui.
 6. Langas gali būti montuojamas stoge su 15° - 55° nuolydžio kampu, Naudojant ((montavimo tarpines ESV)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) – lygiai stogo dangai, ((montavimo tarpines EZV-A)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) banguotai stogo dangai.
 7. Didelis įvairių priedų pasirinkimas.
 8. FPP-V U3 preSelect – tai medinis langas iš aukščiausios rūšies pušies medienos, kuri klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume, lakuota du kartus, akriliniu laku.
 9. FPU-V U3 preSelect - tai medinis, padidinto atsparumo drėgmei langas. Šis langas yra iš aukščiausios rūšies pušies medienos, kuri klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume,trys kartus dažytas poliuretano baltos spalvos dažais, kurie dengia medį tvirtu idealiai lygiu padengimu.
 10. Standarte gaminamas su energija taupančiais stiklo paketais U3– išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas, viduje selektyvinis stiklas. Stiklai sujungti „šiltu“ TGI rėmeliu, paketas užpildytas inertinėmis dujomis.
 11. Langų savybės :  FPP-V U3,  FPU-V U3

Lango koeficientas  U:     1,4W/m²K

Stiklo koeficientas   U:     1,0W/m²K

Orlaidė:                              V40P

Orlaidės efektyvumas:     iki 52m³/h

 

 

Galimi išmatavimai (cm) ir lango simbolis :