FYP-V

FYP-V

Kategorija: Stogo langai
Gamintojas: Fakro

Medinis langas su orlaide ir pakelta atidarymo ašimi FYP-V U3 ProSkay

 

 

 1. Apverčiamas langas, bet yra pakelta atidarymo ašis todėl net aukšto ūgio žmogus gali laisvai prieiti prie lango krašto. Apatinė lango dalis yra kaip pakeliamas langas,viršutinė lango dalis – papildomas patalpos apšvietimas.
 2. Inovacinis vyrių pagalbinis mechanizmas leidžia laikyti atidarytą langą norimoje padėtyje nuo 0° iki 45°  intervalu.
 3. Rankena esanti lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.
 4. Languose FYP-V U3 montuojama automatizuota orlaidė V40P. Nepriklausomai nuo oro sąlygų visada patenka optimalus oro kiekis. Automatizuota orlaidė namuose palaiko optimalų mikroklimatą ir sumažina šildymo sąnaudas.
 5. Langą galima apsukti 160° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą.
 6. Langas turi padidintą atsparumą įsilaužimui.
 7. Langas gali būti montuojamas stoge su 20° - 65° nuolydžio kampu, Naudojant ((montavimo tarpines ESV)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) – lygiai stogo dangai, ((montavimo tarpines EZV-A)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) banguotai stogo dangai.
 8. Papildomai gali būti sumontuoti elektros įtaisai.
 9. Didelis įvairių priedų pasirinkimas.
 10. Aukščiausios rūšies pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume, lakuota du kartus, akriliniu laku.
 11. Standarte gaminamas su energija taupančiais stiklo paketais U3– išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas, viduje selektyvinis stiklas. Stiklai sujungti „šiltu“ TGI rėmeliu, paketas užpildytas inertinėmis dujomis.
 12. Lango savybės :                FYP-V U3

Lango koeficientas  U:     1,4W/m²K

Stiklo koeficientas   U:     1,0W/m²K

Orlaidė:                              V40P

Orlaidės efektyvumas:     iki 52m³/h

 

Galimi išmatavimai (cm) ir lango simbolis :